Průtokové ohřívače vody

Kotle-sanita.cz

Průtokové ohřívače vody (11 produktů)

Průtokové ohřívače vody

Průtokové ohřívače dělíme na dvě kategorie dle jejich konstrukce a z ní plynoucího možného použití ve vodovodním řádu.

- beztlaké průtokové ohřívače

                              jsou konstruovány pro jedno odběrné místo a je bezpodmínečně nutné tyto ohřívače provozovat ve spoluráci se speciélní vodovodní baterií. Výhodou takto konstruovaných průtokových ohřívačů jsou jejich nízké výrobní naklady z důvodu absence součástek namáhaných tlakem vody ve vodovodním řádu. Principem je uzavření tlakového rozvodu vodovodního řádu na vodovodní baterii. Takto pojatá konstrukce umožňuje udržet a zároveň nabídnout spotřebiteli nízkou pořizovací cenu a ekonomicky nejúspornější dodávku teplé užitkové vody.  

-tlakové průtokové ohřívače

                             jsou konstruovány pro jedno nebo více odběrných míst. Průtokový ohřívač je zpravidla umísťován na větev teplé užitkové vody tak, aby vzdálenost od vodovodní baterie nebo baterií, které jsou teplou vodou z tohoto zdroje teplé vody zásobovány, byla co nejkratší. Jedná se o velmi ekonomický ohřev užitkové vody vzhledem k absenci jakékoliv zásoby teplé vody podléhající průběžnému chladnutí v závislosti na kvalitě tepelné izolace příslušného zásobníku. Nezanedbatelným benefitem je rovněž velikost průtokového ohřívačen a jeho příjemný design umožňující eventuélní umístění v interiéru. 

12

Wterm EPPE 27 tlakový ohřívač

LCD display

11 990,- Kč Cena 11 890,- Kč

Detail produktu

Wterm DELPO 3,5 BB průtokový ohřívač

bez baterie

3 550,- Kč Cena 2 790,- Kč

Detail produktu

Wterm EPV.h3 9 průtokový ohřívač

9 kw

8 990,- Kč Cena 8 890,- Kč

Detail produktu

Wterm DELPO 4,4 BB průtokový ohřívač

bez baterie,horní

3 990,- Kč Cena 2 890,- Kč

Detail produktu

Wterm DELPO 5,5 BB průtokový ohřívač

bez baterie

4 090,- Kč Cena 2 990,- Kč

Detail produktu

Wterm EPV.h3 12 průtokový ohřívač

12kw

8 990,- Kč Cena 8 890,- Kč

Detail produktu

12

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb\r\n

Povolit vše