Wterm EKCO.LN3 elektrokotel

Kotle-sanita.cz

Wterm EKCO.LN3 elektrokotel (detail produktu)

katalog zboží > WTERM > Elektrokotle

Wterm EKCO.LN3 elektrokotel

Cena s DPH: 29 000,- Kč
Cena bez DPH: 23 966,94 Kč
Původní cena: 31 990,- Kč
Dostupnost:: skladem u dodavatele
Počet kusů: koupit

Wtrm elektrokotel  EKCO.LN3 4_6_8kw

Elektronicky řízený elektrický kotel pro ústřední topení s řídící jednotkou pro trojcestný ventil k prioritnímu ohřevu teplé užitkové vody "TUV". Elektrický kotel ústředního vytápění včetně oběhového čerpadla, expanzní nádoby. Toto zařízení je možno variantně nastavit na maximální výkony 4kW, 6kW nebo 8kW.

Detailní popis produktu

Elektronicky řízené elektrokotle vynikají čistým provozem v místě svého užití. Mají vysokou účinnost, jsou schopné pružně reagovat podle potřeby, nejsou hlučné, takže mohou být umístěny i v obytných místnostech. Jejich montáž je snadná, levná a obsluha jednoduchá. Tento elektrický kotel ústředního vytápění dodáváme včetně vestavěného oběhového čerpadla, expanzní nádoby, pojistného a odvzdušňovacího ventilu. Elektronika může ovládat teplotu vytápějícího média řídit trojcestný ventil a spínat HDO.  

Doplňkové parametry

Kategorie: ELEKTROKOTLE
Hmotnost: 26 kg
Příkon: 4000/6000/8000 W
Napětí: 3x 400 V nebo 1x230 V
Jištění: 3x 5,8/8,7/11,6 A nebo 1x17,4/26,1/34,8 A


En. účinnost 

Výrobce:WTerm
Rozměry:hmotnost 26kg
Barva:bílá
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb\r\n

Povolit vše