HAAS+SOHN Sporáky

Kotle-sanita.cz

HAAS+SOHN Sporáky (4 produkty)

Sporáky

HAAS+SOHN vrací svými stáložárnými sporáky oheň na své původní místo – do kuchyně. Kombinace inovativní technologie, funkčnosti a moderního designu udělá z tohoto spotřebiče ideální doplněk pro každou kuchyni. Ať už se jedná o designový kousek v moderní kuchyni či rustikální v selském stylu, volně stojící či vestavěný v kuchyňském bloku.

Sporáky jsou k dostání v různých designech i velikostech, bez problémů mohou být integrovány do každé kuchyně. Díky jejich individuálnímu výškovému nastavení je lze optimálně zabudovat do stávajícího kuchyňské linky. Přitom sporáky HAAS+SOHN nabízejí rozhodující „odstup“ k výrobkům konkurence: zatímco některé modely disponují integrovanou ochranou před ohněm a tím mohou být zabudovány do stávajícího kuchyňské linky bez meziprostoru a spojovacích lišt, u jiných modelů obnáší minimální odstup zhruba 5,5cm – což je o polovinu méně než mají srovnatelné konkurenční výrobky.

Základním principem všech kamen a sporáků HAAS+SOHN je pohodlnost, jednoduchost a úspora. Při použití briket z hnědého uhlí lze dosáhnout také dlouhodobých vysokých teplot, uhlíky vydrží žhavé až 12 hodin, aniž by muselo být přikládáno další topivo.

Stáložárné sporáky od firmy HAAS+SOHN nabízejí smysluplnou alternativu nebo doplněk k elektrickým či plynovým sporákům a zajišťují tak uživatelům alespoň kousek nezávislosti. Pro vytápění lze použít buď dřevo nebo dřevěné, resp. hnědouhelné brikety. Spalovací komora je dostatečně prostorná pro dřevěné špalky velké až 45 cm, dřevo tedy nemusí být naštípáno do „velikosti párátek“. Díky velkorysému, integrovanému zásobníku na dřevo je přikládání velice jednoduché.

 

1

Haas+ Sohn HA 75.5-A sporák na tuhá paliva

bílá,truba v levo

31 500,- Kč Cena 29 900,- Kč

Detail produktu

Haas+ Sohn HA 75.5-A sporák na tuhá paliva

bílá,trouba v pravo

31 500,- Kč Cena 29 900,- Kč

Detail produktu

Haas+ Sohn HA 85.5-A sporák na tuhá paliva

bílý,trouba v pravo

35 900,- Kč Cena 33 999,- Kč

Detail produktu

Haas+ Sohn HA 85.5-A sporák na tuhá paliva

bílá,trouba v levo

35 900,- Kč Cena 33 999,- Kč

Detail produktu

1