BGM/15Q/BD

Kotle-sanita.cz

BGM/15Q/BD (detail produktu)

katalog zboží > ENBRA > ENBRA plynový stacionární ohřívač

BGM/15Q/BD

Cena s DPH: 21 999,- Kč
Cena bez DPH: 18 180,99 Kč
Původní cena: 24 930,- Kč
Dostupnost:: na vyžádání
Kód produktu: 80006200
Počet kusů: koupit

Bojler ENBRA BGM/15Q/BD

Plynové ohřívače vody certifi kované dle nařízení EU 2016/426 v objemových variantách 115, 150, 190 l. Ohřívače jsou konstruovány pro provoz na metan, nebo LPG (po výměně trysek). Objemná spalovací komora, velká teplosměnná plocha a kvalitní izolace zabezpečují účinnost ohřevu vody 86 % což přináší značné úspory nákladů na palivo a omezuje tvorbu vodního kamene uvnitř tanku. Ohřívače jsou vybaveny bezpečnostní pojistkou spalin, která odstaví zařízení z provozu v případě závady na komínovém systému. Vnitřní povrch tanku je ošetřen smaltem a ohřívače jsou osazeny vyměnitelnou magneziovou anodou pro ochranu vnitřního povrchu tanku. Každý ohřívač prochází před expedicí tlakovou zkouškou těsnosti.

Technické specifi kace a výhody:

komínové provedenínezávislost na elektrické energiibezpečnostní čidlo spalin – v případě závady komínovéhosystému je ohřívač automaticky odstaven z provozusoučástí dodávky je tlakový pojistný ventil 8 barjednoduchá regulace teploty vody pomocí otočnéhoovladače na plynovém regulačním ventilupřívod studené vody vyústěn u dna speciálním zakončením,které zamezuje usazování nečistot a vodního kamene ochrana proti korozi pomocí vyměnitelné magneziové anodypříruba pro recirkulacitlaková nádrž z kvalitní oceli kvalitní tepelná izolacezáruka 5 let na vnitřní tlakovou nádobu a 2 roky na náhradní díly piezozapalováníprůhled do spalovací komory pro optickou kontrolu

 

Plynové ohřívače vody certifi kované dle nařízení EU 2016/426 v objemových variantách 115, 150, 190 l. Ohřívače jsou kon-struovány pro provoz na metan, nebo LPG (po výměně try-sek). Objemná spalovací komora, velká teplosměnná plocha a kvalitní izolace zabezpečují účinnost ohřevu vody 86 % což přináší značné úspory nákladů na palivo a omezuje tvorbuvodního kamene uvnitř tanku. Ohřívače jsou vybaveny bez-pečnostní pojistkou spalin, která odstaví zařízení z provozuv případě závady na komínovém systému. Vnitřní povrch tanku je ošetřen smaltem a ohřívače jsou osazeny vyměnitelnou magneziovou anodou pro ochranu vnitřního povrchu tanku. Každý ohřívač prochází před expedicí tlakovou zkouškou těs-nosti. Ohřívače jsou určeny pro domácnosti, nebo provozv malých provozovnách a fi rmách.

Specifikace

  • Druhy produktů : ENBRA WH2
  • Způsob ohřevu : Plyn
  • Stacionár/závěsný : Stacionární
  • Objem [l] : 190
  • Druh produktu : Ohřívače
Výrobce:Enbra
Rozměry:hmotnost 65 kg
Barva:bílá